جرثقیل بازویی

جرثقیل بازویی
جرثقیل بازویی

جرثقیلهای بازویی (jib crane) معمولا در محلهایی مورد استفاده قرار می گیرد که باربرداری روی سطح یک دایره و یا بخشی از آن موردنظر باشد. این جرثقیل ها با ظرفیت،ارتفاع و طول بازوی محدود (تا 5 تن و طول بازوی 6 متر و ارتفاع حدود 6 متر) ساخته می شوند. جرثقیل بازویی در سه نوع جرثقیل بازویی دیواری متحرک، جرثقیل های بازویی دیواری، جرثقیل بازویی ستونی، طراحی ، ساخت و نصب می‌شود.
 

 

Tesla Crane

 

ویژگی های جرثقیل بازویی

  1. ظرفیت این نوع جرثقیل حداکثر 10 تن است ولی در مواردی استثناء هم وجود دارد و تا 15 تن نیز ظرفیت داشته و یا طراحی های خاص برای ارتفاع و طول بازویی بیشتر.
  2. جرثقیل بازویی نسبت به محل نصب، 180 الی 360 درجه چرخش دارد.
  3. بازوی جرثقیل هم به صورت دستی و هم موتور گردان کنترل می شود.
  4. جرثقیل بازویی قابل نصب بر روی دیوار، ستون سوله، فونداسیون و پلیت می باشد و حتی می‌تواند قابل حمل (پرتابل) باشد.
  5. جرثقیل بازویی بهترین راه کار برای ایستگاه های کاری و ماشین کاری می باشد.
  6. نصب، راه اندازی، نگهداری و تعمیرات جرثقیل بازویی نسبت به جرثقیل دروازه ای و سقفی ارزانتر و آسان تر است.
 

 

جرثقیل بازویی دیواری متحرک

جرثقیل بازویی دیواری متحرک این امکان را به مشتری می‌دهد تا در فضاهای بدون سقف مانند حیاط بر روی دیوار، سطوح شیبدار، و یا ساختمان هایی که از دیگر تجهیزات و ابزار نمیتوان استفاده کرد از این جرثقیل میتوان بهره برد. این نوع جرثقیل قابلیت جابه جایی تا 10 تن را دارند. جرثقیل‌های بازوریی دیواری از ترکیب چند سیستم جابه جایی کار را برای انتقال تجهیزات و مواد شما آسان کرده است. این جرثقیل ها در دو نوع تک پل و دو پل طراحی شده و از نظر اقتصادی بسیار مناسب است.

 

جرثقیل های بازویی دیواری

جرثقیل بازویی دیواری تسلا یک پیشنهاد مناسب برای یک ایستگاه کاری نزدیک دیوار است. این نوع جرثقیل ها با ظرفیت 5 تن و  گردش بازو تا  270 درجه و مجهز به محدود کننده های بار متریال (material) شما را به راحتی انتقال دهند. جرثقیل های بازویی دیواری را می توان در هر ارتفاع درخواستی کارفرما طراحی، نصب و راه اندازی کرد. حرکت دورانی این نوع جرثقیل ها معمولا به صورت دستی انجام می‌‎شود و برقی بودن حرکت بازو مستلزم طراحی خاص خود می‌باشد. این جرثقیل ها را می توان بر روی دیواره بدنه ماشین آلات و ستون های موجود در سالن و یا سوله ها نصب کرد. حسن جرثقیل بازویی دیواری این است که مناسب محیط هایی است که نمیتوان از بقیه جرثقیل ها استفاده کرد.

 

Tesla Crane

 

جرثقیل بازویی ستونی

جرثقیل های بازویی ستونی تسلا تقریباً برای هر نوع ایستگاه کاری مناسب هستند ، از کارگاه های کوچک گرفته تا خطوط مونتاژ کارخانه های بزرگ ، محل های ذخیره سازی و محل های بارگیری. چه نیاز به بلند کردن یک قطعه از تجهیزات یا افزودن ظرفیت به ماشین آلات باشید ، طیف گسترده ای از گزینه ها راه حل هایی را برای اکثر تأسیسات صنعتی فراهم می کند. جرثقیل های بازویی شرکت تسلا تا 60 تن ظرفیت بار دارد و سطح پوشش آن ۳۶۰ درجه است. جرثقیل های بازویی جزئی جدایی ناپذیر از هر فرآیند کارخانه هستند که هم به سرعت و هم دقت نیاز دارند. استفاده از آنها آسان است ، حمل و نقل سریع و ایمن بار را امکان پذیر می کند. ما آنها را با دقت طراحی و مهندسی کرده ایم تا در عین افزایش ایمنی و آسایش اپراتورهای شما از طریق طراحی ارگونومی پیشرفته ، کارایی صنعت شما را به حداکثر برسانیم.


ارتباط با ما