جرثقیل دروازه ای

برند: tesla
نوع محصول : جرثقیل
دسته بندی محصول : جرثقیل دروازه ای

جرثقیل دروازه ای در دو نوع تک پل و دو پل ساخته می‌شوند. این جرثقیل ها در انبارها و یا سایت های رو باز مورد استفاده می‌گیرد. پل‌های جرثقیل‎ دروازه ای ...

جرثقیل دروازه ای در دو نوع تک پل و دو پل ساخته می‌شوند. این جرثقیل ها در انبارها و یا سایت های رو باز مورد استفاده می‌گیرد. پل‌های جرثقیل‎ دروازه ای روی پایه های عمودی قرار گرفته و حرکت کردن پایه ها روی ریل های نصب شده بر روی زمین حرکت طولی جرثقیل را مهیا می‌کند. ظرفیت و عرض دهانه در این جرثقیل ها محدودیت ندارد. برق رسانی به این جرثقیل‌ها معمولا  توسط کابل جمع کن‌های فنری و یا  موتوری انجام می‌پذیرد و کابل تغذیه آن در کنار پایه ها روی زمین در طول مسیر حرکت قرار می‌گیرد. پل های این جرثقیل می‌تواند از فاصله دهانه های آن بلندتر ساخته شود که در این صورت جرثقیل می‌تواند در خارج از دهانه از وسط تیر باربرداری کند. این جرثقیل‌ها را دروازه ای کنسول‌دار نیز می‌نامند.

 

در صنعت های گوناگونی می‌توان از این نوع جرثقیل استفاده کرد. برای انتقال متریال، بلند کردن اجسام و مصالح سنگین، جا به جایی ماشین آلات سنگین، کارهای ساختمانی و ... می‌توان از انواع جرثقیل های دروازه ای استفاده کرد.

 

جرثقیل‌های دروازه ای به سه دسته تقسیم می‌شوند: 1. جرثقیل دروازه ای تک پل/ 2. جرثقیل دروازه ای دو پل/ 3. جرثقیل نیم دروازه ای

قیمت :

توان موتور :

سرعت :

جرثقیل دروازه ای

جرثقیل دروازه ای تک پل:
جرثقیل دروازه ای تک پل یک از انواع جرثقیل های دروازه ای است که کاربردهای متنوعی دارد. این نوع جرثقیل ها با یک پل ساخته شه و پل آن بر بروی دو عدد پایه متحرک نصب می‌گردد. دهانه جرثقیل دروازه ای تک پل تا حدود 40 متر را پشتیبانی می‌کند و امکان انتقال بار تا 15 تن را دارد. لازم به ذکر است که هزینه این نوع جرثقیل دروازه ای نسبت به جرثقیل دروازه ای دو پل کمتر است زیرا سبک تر بوده و در صنایع سبک کاربرد زیادی دارد.

جرثقیل دروازه ای دو پل:
عموما در خارج از انبار برای بلند کردن اقلام و بارگیری استفاده می‌شود. این نوع جرثقیل‌ها متشکل از پل، دو پایه نگهدارنده، ترولی، تجهیزات الکتریکی و وینچ بالابر هستند. قاب مطابق با مکانیزم جوشکاری جعبه ایی شکل است. تمام مکانیزم ها از کابین راننده کنترل می‌شود. برق رسانی توسط کابل یا سیم کشویی انجام می‌شود. ظرفیت تیرهای دوتایی مطابق با مورد استفاده کاربری متفاوت است .

جرثقیل نیم دروازه ای:
جرثقیل نیمه دروازه ای یک جرثقیل تک پایه است که برای ارائه راه حل های حمل و نقل مواد در تأسیساتی که به دلیل وجود ماشین آلات ، فاصله کم یا فضاهای محدود باعث ایجاد مشکل می‌شود، ایده آل است. مزیت جرثقیل نیم دروازه ای این است که می توان آن را در زیر جرثقیل‌های سقفی موجود که قبلاً وجود داشته اند نصب کرد. این یک پوشش کاملاً گسترده از سطح کف را می‌دهد. جرثقیل استفاده از فضای شما را به حداکثر می‌رساند.

ارتباط با ما