بالابر زنجیری ضدانفجار اشتال

برند: stahl
نوع محصول : تجهیزات ضد انفجار
دسته بندی محصول : بالابر زنجیری ضد انفجار
زیر دسته بندی محصول : بالابر زنجیری اشتال آلمان

بالابرهای زنجیری ضد انفجار اشتال در بین ایمن ترین فناوری موجود در بازار برای صنایع شیمیایی ، پتروشیمی و دارویی ، صنایع فرآوری مواد غذایی و همچنین صنایع تغذیه ، کشتی سازی ، مایع سازی گازهای دریایی و گاز طبیعی قرار دارند.

بالابرهای زنجیری ضدانفجار اشتال 


بالابرهای زنجیری اشتال آلمان جمع و جور هستند ، در ابعاد رویکرد خاص کوتاه و ساختاری مقاومساخته شده اند. هیچ تولید کننده دیگری طیف وسیعی از بالابرهای زنجیری را ارائه نمی دهد. بالابرهای زنجیری با بارهای کاری ایمن بین ۲۵۰ تا ۶۳۰۰ کیلوگرم ، ضدانفجار ، طراحی مدولار و بی شمار راه حل های غیر استاندارد ، برای متنوع ترین کاربردها مجهز شده اند.

بالابرهای زنجیری ضد انفجار اشتال در بین ایمن ترین فناوری موجود در بازار برای صنایع شیمیایی ، پتروشیمی و دارویی ، صنایع فرآوری مواد غذایی و همچنین صنایع تغذیه ، کشتی سازی ، مایع سازی گازهای دریایی و گاز طبیعی قرار دارند. بالابرهای زنجیری ضدانفجار محدوده بار کاری ایمن برای استفاده در منطقه های ضدانفجاری 1 و21 از 250 کیلوگرم تا 6300 کیلوگرم و از 125 کیلوگرم تا 6300 کیلوگرم برای استفاده در منطقه 22 است. همه اجزای ساخته شده توسط اشتال آلمان هستند گواهی نامه های دقیق ATEX و مقررات IECEx برای حفاظت از انفجار مکانیکی و الکتریکی به طور طبیعی رعایت می شوند.

متخصص بین المللی فناوری محافظت در برابر انفجار
یکی از گسترده ترین دامنه های بالابر زنجیری برای منطقه 1 ، منطقه 21 و منطقه 22 در سراسر جهان است
بر اساس بالابر زنجیره ای ST
طراحی با کیفیت ATEX و IECEx با کیفیت مجاز
کلیه تجهیزات موجود در طراحی محافظت شده در برابر انفجار

ZXxZX :

ارتباط با ما