جرثقیل بازویی ستونی

برند: tesla
نوع محصول : جرثقیل
دسته بندی محصول : جرثقیل بازویی
زیر دسته بندی محصول : جرثقیل بازویی ستونی

جرثقیل های بازویی ستونی تسلا تقریباً برای هر نوع ایستگاه کاری مناسب هستند ، از کارگاه های کوچک گرفته تا خطوط مونتاژ کارخانه های بزرگ ، محل های ...

  • جرثقیل های بازویی ستونی تسلا تقریباً برای هر نوع ایستگاه کاری مناسب هستند ، از کارگاه های کوچک گرفته تا خطوط مونتاژ کارخانه های بزرگ ، محل های ذخیره سازی و محل های بارگیری. چه نیاز به بلند کردن یک قطعه از تجهیزات یا افزودن ظرفیت به ماشین آلات باشید ، طیف گسترده ای از گزینه ها راه حل هایی را برای اکثر تأسیسات صنعتی فراهم می کند. جرثقیل های بازویی شرکت تسلا تا 60 تن ظرفیت بار دارد و سطح پوشش آن ۳۶۰ درجه است. جرثقیل های بازویی جزئی جدایی ناپذیر از هر فرآیند کارخانه هستند که هم به سرعت و هم دقت نیاز دارند. استفاده از آنها آسان است ، حمل و نقل سریع و ایمن بار را امکان پذیر می کند. ما آنها را با دقت طراحی و مهندسی کرده ایم تا در عین افزایش ایمنی و آسایش اپراتورهای شما از طریق طراحی ارگونومی پیشرفته ، کارایی صنعت شما را به حداکثر برسانیم.

 

  • جرثقیل بازویی ستونی در محیط هایی استفاده میشود که باربرداری در یک محیط دایره ای شکل باشد.این جرثقیل‌ها از یک ستون که بر روی فونداسیون قرار گرفته، بسته شده بر روی فونداسیون در روی زمین و یک بازوی گردان در دور تا دور ستون تشکیل شده است این نوع جرثقیل‌ها معمولا با ظرفیت تا 5 تن و طول بازوی دوران بازو و تا 360 درجه ساخته می شوند. این نوع جرثقیل از این اجزا ساخته شده است: یک ستون/ یک بازوی تک پل/ بالابر منوریل که در دو نوع دستی و برقی وجود دارد، ساخته می‌شود. این هم داخل سالن و یا در فضای باز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

 

  • جرثقیل‌های بازویی ستونی مناسب برای محیط هایی که امکان نصب جرثقیل‌های سقفی و یا مونوریل نیست از این جرثقیل‌ها استفاده می‌شود. جرثقیل‌ ستونی بازویی عمدتا در صنایع سبک و کم کار نظیر کارگاه های قطعه سازی و تعمیرگاهی استفاده می‌شود. ظرفیت این نوع جرثقیل ها 125 کیلوگرم الی 5 تن است.

قیمت :

توان موتور :

سرعت :

جرثقیل بازویی ستونی

از عوامل مهم برای مراحل طراحی، ساخت، نصب و ... این نوع جرثقیل باید به موارد ذیل توجه داشت: 1. محیط نصب و طول بازویی جرثقیل 2. تعدد باربرداری کالا در 24 ساعت 3. بررسی محیط نصب جرثقیل از نظر دما و رطوبت 4. بررسی سرعت مورد نظر برای انتقال در 6 جهت جرثقیل کاربرد: 1. کارخانه ها 2. کارگاه های ماشین کاری 3. کارگاه های جوشکاری 4. کارخانه های بسته بندی و مونتاژ 5. محیط هایی که نیاز به انتقال سبک است. نکته: اگر نیاز به محدوده کاری گسترده قلاب دارید و یا می خواهید اکثرا بارهایی را نزدیک به حداکثر مجاز بردارید، استفاده از جرثقیل بازویی توصیه نمی شود. انعطاف پذیری و دوام جرثقیل های ستونی بازویی تسلا این امکان را برای شما فراهم می کند که وقتی محیط کار تغییر می کند جرثقیل را به مکان دیگری منتقل کنید. نصب و انتقال این نوع جرثقیل بازویی نیز آسان است و باعث کاهش هزینه می شود. با کاربرد بالا و عمر طولانی برای کارخانه شما کار می کند.

ارتباط با ما