تابلو برق جرثقیل

برند: tesla
نوع محصول : تجهیزات و قطعات
دسته بندی محصول : تجهیزات و قطعات الکتریکی
زیر دسته بندی محصول : تابلو برق جرثقیل

تابلو برق جرثقیل کاربردهای زیاد دارد. این دستگاه برای اجرای فرمان‌های جرثقیل استفاده می گردد. استفاده از این تابلو برق های استاندارد با قطعات ...

تابلو برق جرثقیل کاربردهای زیاد دارد. این دستگاه برای اجرای فرمان‌های جرثقیل استفاده می گردد. استفاده از این تابلو برق های استاندارد با قطعات ایمن  باعث جلوگیری از حوادث غیر مطرقبه می‌گردد. از طریق تابلو برق می‌توان جرثقیل را کنترل کرد در واقع یک نقش کلیدی در عملکرد جرثقیل دارد.

 1. کنتاکتور های استاندارد
 2. ترانس ایزوله
 3. کنترل فاز
 4. اینورتر (درایو) جهت کنترل سرعت موتورها
 5. رله های حفاظتی
 6. فیوز حفاظتی
 7. کلید اظطراری
 8. کلید قطع و وصل اصلی
 9. باکس فلزی با رنگ کوره ای
 10. سیستم خنک کننده داخل باکس تابلو برق
 11. مهتابی روشنایی تابلو برق

قیمت :

توان موتور :

سرعت :

تابلو برق جرثقیل

مزایای سیستم کنترل پنل جرثقیل سیستم کنترل پنل جرثقیل بصورت سفارشی برای پاسخگویی به نیازهای مختلف طراحی می گردد. قراردادن کلید قطع و وصل اصلی برای دسترسی سریع و ایمن . طراحی ابتکاری تابلو که با شرایط الزامات مشتری مطابقت داشته باشدد. طراحی تابلو برق با ارائه نقشه استاندارد عیب یابی و اصلاحات را به راحتی ممکن می سازد. تابلو برق جرثقیل در دسترس ترین مکان قرار می گیرد. کابل ها می توانند از بالا یا پایین یا از کناره ها وارد محفظه شوند. امکان قرار دادن گلند به منظور انعطاف بیشتر برای مشتریان. تابلو برق جرثقیل ، کنترل جرثقیل و کنترل پنل جرثقیل برای کنترل جرثقیل سقفی و جرثقیل دروازه ای و بازویی . انواع کنترل جرثقیل به انتخاب شما ، برای دریافت کنترل پنل جرثقیل سفارشی با ما تماس بگیرید.

ارتباط با ما