جرثقیل سقفی

برند: tesla
نوع محصول : جرثقیل
دسته بندی محصول : جرثقیل سقفی

جرثقیل سقفی (Overhead Crane) برای انتقال کالا در سیلوها، سوله ها، انبارها و سالن های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع جرثقیل روی یک ...

جرثقیل سقفی (Overhead Crane) برای انتقال  کالا در سیلوها، سوله ها، انبارها و سالن های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع جرثقیل روی یک و یا دو ریل که به موازات هم هستند، در شش جهت حرکت می کند. جرثقیل سقفی در سه نوع تک پل و دو پل و آویز طراحی و ساخته می‌شود.

 

اجزای جرثقیل سقفی:

 1. کالسکه و کلگی جرثقیل
 2. تجهیزات برقی جرثقیل
 3. تجهیزات حرکتی جرثقیل
 4. خطوط برق رسان جرثقیل
 5. رینگ های انتقال الکتریکی
 6. قرقره های حمل کابل
 7. کابل جمع کن

 

 

انواع جرثقیل سقفی:

 1. جرثقیل سقفی تک پل
 2. جرثقیل سقفی دوپل
 3. جرثقیل سقفی آویزی
 4. سه حرکت با یک کالسکه
 5. چهار حرکت یا یک کالسکه و دو قلاب
 6. پنج حرکت با دو کالسکه و یا بیشتر

قیمت :

توان موتور :

سرعت :

جرثقیل سقفی

1. جرثقیل سقفی تک پل:
این نوع جرثقیل قابل استفاده در محیط های داخلی سوله ها، سیلوها و سالن ها است و ظرفیت انتقال متریال تا 20 تن را داراست. این نوع جرثقیل ها در سوله هایی که عرض آن ها حداکثر 25 متر باشد، (در موارد خاص می توان با ظرفیت بیشتر و عرض بیشتر طراحی و ساخت آن را انجام داد) می تواند نیاز کارفرما را با بهترین و بالاترین کیفیت تامین کند.

2. جرثقیل سقفی دو پل:
این نوع جرثقیل قابل استفاده در محیط های داخلی سوله ها، سیلوها و سالن ها است و توان انتقال بار در ظرفیت های بالا را دارد. استفاده از این نوع جرثقیل ها بهترین روش برای انتقال متریال در سالن ها با ارتفاع بالا و عرض بالای 40 متر است. برای جا به جایی بارهایی که طول وعرض زیادی دارند و حین حرکت، نیروهای بسیار زیادی را منتقل می کنند، استفاده از جرثقیل سقفی دو پل بهترین انتخاب است.

3. جرثقیل سقفی آویز:
این نوع جرثقیل قابل استفاده در محیط های داخلی سوله ها، سیلوها و سالن ها است و نیاز به تیر حمال ندارد. این نوع از جرثقیل های سقفی معروف به مونوریل نیز هستند و در دو نوع جرثقیل آویز مستقیم و منحنی (Curve) طراحی و تولید می شود. این نوع از جرثقیل های سقفی به صورت تک پل ساخته شده و در زیر دو تیر نصب و در سقف سالن حرکت می کند. قلاب های این نوع جرثقیل ها بیشترین عرض سالن را پوشش میدهند و محیط هایی که ستون فلزی ندارند نیز میتوانند از این جرثقیل بهره وری داشته باشند. جرثقیل سقفی آویز معمولا ظرفیت تا 20 تن را دارد و برای محیط هایی با عرض 24 متر طراحی شده اند. از این نوع جرثقیل سقفی در صنایع بسته بندی، هواپیما سازی، انبارها و ... استفاده میشود.

ارتباط با ما