درام جرثقیل

برند: tesla
نوع محصول : تجهیزات و قطعات
دسته بندی محصول : تجهیزات مکانیکی و قطعات
زیر دسته بندی محصول : درام جرثقیل

درام جرثقیل یکی از قطعات اصلی بالابر است و از لوله های با ضخامت بالا ساخته شده است. شکاف هایی با پله و قوس مشخص بر روی سطح طبل ها ایجاد می شود ...

درام جرثقیل یکی از قطعات اصلی بالابر است و از لوله های با ضخامت بالا ساخته شده است. شکاف هایی با پله ها و قوس های مشخص بر روی سطح درام ها ایجاد می شود. قوس های شیارها مطابق با قطر سیم بکسل است و گام آنها کمی بزرگتر از قطر سیم بکسل است. درام ها به دو دسته ساده و شیاردار تقسیم می شوند. سیم بکسل باید در جهت شیارهای درام باشد. درام ها بسته به ظرفیت و نوع بالابر و سازنده دارای مشخصات طول، قطر و پله متفاوتی هستند.

 

درام توسط موتور و گیربکس حرکت می کند. سیم بکسل روی درام قرار می گیرد و تمام طول درام را پر می کند. قرار دادن منظم سیم بکسل روی درام توسط رگلاتور سیم بکسل (تسمه بالابر) انجام می شود. حرکت درام و باز و بسته شدن سیم بکسل عملیات بلند کردن را ممکن می کند. سایش درام جرثقیل پارگی سیم بکسل را تسریع می کند. تعویض درام در لیفتراک کار آسانی نیست و شما باید تمامی لیفتراک ها اعم از موتور، ترمز، قلاب و غیره را بردارید. بنابراین، درام بالابر بسیار مهم است.

 

شرکت جرثقیل تسلا برای ساخت درام از مواد با کیفیت استفاده می کند و درام را مطابق با تکنولوژی روز و رعایت کامل استانداردها می سازد.

 

 

قیمت :

0

توان موتور :

0

سرعت :

0

ارتباط با ما