بالابر سیم بکسلی اشتال

برند: stahl
نوع محصول : تجهیزات و قطعات
دسته بندی محصول : بالابر
زیر دسته بندی محصول : بالابر سیم بکسلی

کارخانجات اشتال آلمان تولید کننده انواع بالابرها از ظرفیت 500 تا 160.000 کیلوگرم می باشند. این تولیدات در عین مقرون بصرفه بودن از نظر کیفیت و کمیت ساخت در سطح ...

Stahl Crane System co

کارخانجات اشتال آلمان تولید کننده انواع بالابرها از ظرفیت 500 تا 160.000 کیلوگرم می باشند. این تولیدات در عین مقرون بصرفه بودن از نظر کیفیت و کمیت ساخت در سطح بالائی قرار دارند.

کمپانی اشتال توانایی تولید محصولات متنوع برحسب سفارش و نیاز را دارد که این محصولات در عین تنوع زیاد دارای طراحی استاندارد و جذاب همراه ساختاری محکم و استوار که در عین حال نیاز کمتری به تعمیر و نگهداری دارند.

قابل اطمینان، قدرتمند با عمر طولانی قطعات و دقیق هنگام بهره برداری از خصوصیات بارز این محصولات است. محصولات این کمپانی در دو دسته سیم بکسلی Wire Rope Hoist و زنجیری Chain Hoist می باشد:

 1. Wire Rope Hoists
  1. SH Wire Rope Hoists
  2. AS Wire Rope Hoists
  3. Twine Wire Rope Hoists
  4. SHW8/SW Winches
  5. Off-Standard Wire Rope Hoists
 2. Chain Hoists
  1. ST Chain Hoist
  2. STF Chain Hoist
  3. Dual Chain Hoist
  4. Big Bag
  5. Custom Solutions

تولیدات این کمپانی در دسته Explosion-Proof در شرایط       Zone22 ,Zone21 ,Zone2, Zone1  نیز مهشور می باشد که بعدها کاملا در مورد آن توضیح داده خواهد شد.

بالابر سیم بکسلی اشتال

SH- Wire Rope Hoists
این نوع بالابرها در گروه بالابرهای مقرون بصرفه (Economy) می باشند که جهت استفاده در شرایط مختلف در دنیا برنامه ریزی و تولید شده اند. جمع و جور، قوی، انعطاف پذیر جهت استفاده در انواع موقعیت ها، طراحی جالب از خصوصیات این بالابر می باشد.
این گروه از بالابرها در ظرفیت های مختلف از 500 تا 25000 و در شرایط خاص 32000 کیلوگرم در دو نوع ثابت (دوکاره) و ترولی دار (چهارکاره) تولید می شود. (لازم به ذکر است نوع ترولی دار عموما در مونوریل و جرثقیل های تک پل، و ثابت عموما در جرثقیل های جفت پل استفاده می شود.)
بالابرها از سه جزء اصلی موتور، گیربکس و درام تشکیل شده است. در نوع SH این سه جزء در یک راستا نمی باشد که این خود باعث می گردد طول این نوع بالابرها کمتر از انواع دیگر باشد.
اجزا یک بالابر اشتال در عکس توضیح داده شده است به سبک قرارگیری گیربکس، درام و موتور این نوع بالابرها توجه نمائید. درمورد اجزا بالابر مفصلا توضیح داده خواهد شد.
1. Control – تابلو برق فرمان
2. Motor management ,temperature monitoring- کنترلر دمای موتور
3. Gear limit switch - قطع کن ارتفاع بالابری (گیربکسی)
4. Spur gear in oil bath - گیربکس
5. Central drive - محرک مرکزی (اتصال درام و گیربکس)
6. Rope drum-درام سیم بکسل
7. Rope guide in spheroidal graphite iron cast-کمربند سیم بکسل(چدنی)
8. Rope tensioner -فنر محکم کننده سیم بکسل
9. Rope clamps-بست سیم بکسل
10. Rope drum bearing – بلبرینگ درام
11. Hoist motor- موتور بالابر
12. Spring pressure brake -فنر فشاری لنت ترمز
13. Fan-فن خنک کننده موتور
14. Overload cut-off device-سیستم قطع کن اضافه بار

ارتباط با ما