ریموت کنترل ضد انفجار

برند: tesla
نوع محصول : تجهیزات ضد انفجار
دسته بندی محصول : ریموت رادیویی ضد انفجار

این سیستم ها با فناوری های نو بیشترین ایمنی را ارائه می کنند. کیس های کاملا مقاوم در برابر ضربه و نفوذ، سوئیچ ها با عملکردهای صنعتی و عمر طولانی ...

سیستم های کنترل از راه دور صنعتی در مدل ها و شرایط مختلف محیطی ارائه می گردند که به کاربر انعطاف پذیری لازم را ارائه می کنند، که دورتر از موقعیت خطرناک کار کند. سیستم های رادیو کنترل صنعتی برای جایگزینی کنترل های کابلی و کابین های جرثقیل مناسب و بصرفه است. ریموت کنترل‌های ضد انفجار یک نوآوری خلاقانه برای محیط های صنعتی خاص از جمله؛ صنایع نفت ، گاز، پتروشیمی، کارخانه های شیمایی و ... می باشد.

این سیستم ها با فناوری های نو بیشترین ایمنی را ارائه می کنند. کیس های کاملا مقاوم در برابر ضربه و نفوذ، سوئیچ ها با عملکردهای صنعتی و عمر طولانی و سیستم های کد نویسی با ضریب ایمنی و نفوذ ناپذیری زیاد که فقط با گیرنده منحصر به فرد خود، کار می کند. این سیستم ها طوری طراحی شده اند که با حداقل مصرف انرژی هم در داخل گیرنده و هم در داخل فرستنده کار کنند و هم چنین طولانی ترین زمان مصرف باتری در فرستنده.

 سیستم های رادیو کنترل در باند فرکانسی مجاز، در داخل کشور ایران 433 مگاهرتز با مجوز از سازمان مخابرات فعالیت می کند. شما می توانید یک دستگاه سیستم کنترل از راه دور جرثقیل با شرایط کاری خودتان با طراحی و تعداد کلیدها و سکتورها و نوع عملکرد دقیقا مطابق با نیاز و عملکرد جرثقیل شما. این سیستم ها می تواند دارای صفحه نمایش جهت نمایش عملکردهای دستگاه و نشانگر باتری و غیره باشند.

ZXxZX :

ارتباط با ما