لیمیت سوئیچ

برند: tesla
نوع محصول : تجهیزات و قطعات
دسته بندی محصول : تجهیزات مکانیکی و قطعات

لیمیت سوئیچ ها یا محدود کننده ها کاربردهای نامحدودی در صنعت دارند. تنظیم عملکرد حرکت های مختلف در سیستم های جا به جایی از مهم ترین وظایف لیمیت سوئیچ ...

لیمیت سوئیچ ها یا محدود کننده ها کاربردهای نامحدودی در صنعت دارند. تنظیم عملکرد حرکت های مختلف در سیستم های جا به جایی از مهم ترین وظایف لیمیت سوئیچ ها می باشد. در حرکت بار برداری شما می توانید یک محدوده برای بار تعیین کرده و مانع نزدیک شدن بار به بالابر شوید.

لیمیت سوئیچ ها هنگامی که جرثقیل از محدود تعیین شده خارج می شود فرمان قطع را صادر می کند و باعث می شود که جرثقیل بایستد. محدود کننده ها حرکت های جرثقیل را کنترل کرده و از برخورد و صدمه جرثقیل یا صدمات احتمالی جبران ناپذیر جلوگیری می کند.

لیمیت سوئیچ در صنایع مختلف برای کنترل کردن حد، حالت، نمایش وضعیت، شمارش قطعه و بسیاری از موارد کاربرد دارد. لیمیت سوئیچ ها در صنایع به منظور تشخیص نزدیکی یا عدم وجود شی یامواد یا عدم حضور به کار می رود. لیمیت سوئیچ ها در و ابعاد کوچک را میکرو سوئیچ می نامند.

هنگامی که یک مانع در مسیر حرکت با جرثقیل قرار گیرد لیمیت سوئیچ مانع از برخورد می شود، و با قطع مدار الکتریکی سبب ایست جرثقیل می گردد. لیمیت سوئیچ ها به دلیل ساختار صنعتی از استحکام و سهولت در کاربری و نصب و عملکرد کاملا ایمن، در محیط ها و شرایط کاری مختلف کاربردهای متنوعی دارند برای مثال نوارهای نقاله، جرثقیل، ماشین های خودکار، بالابرها و به طور کلی در اکثر ماشین هایی که نیاز به کنترل حرکات ابعادی دارند، مورد استفاده قرار می گیرد. عمدتا محدود کننده ها با یک رله، یا کنتاکت کار می کنند.

قیمت :

توان موتور :

سرعت :

ارتباط با ما