ریموت کنترل ضد انفجار

ریموت کنترل ضد انفجار
ریموت کنترل ضد انفجار     (explosion proof radio remote control)                                            

سیستم های کنترل از راه دور صنعتی در مدل ها و شرایط مختلف محیطی ارائه می گردند که به کاربر انعطاف پذیری لازم را ارائه می کنند، که دورتر از موقعیت خطرناک کار کند. سیستم های رادیو کنترل صنعتی برای جایگزینی کنترل های کابلی و کابین های جرثقیل مناسب و بصرفه است. ریموت کنترل‌های ضد انفجار یک نوآوری خلاقانه برای محیط های صنعتی خاص از جمله؛ صنایع نفت ، گاز، پتروشیمی، کارخانه های شیمایی و ... می باشد.

 

Tesla Crane

 

این سیستم ها با فناوری های نو بیشترین ایمنی را ارائه می کنند. کیس های کاملا مقاوم در برابر ضربه و نفوذ، سوئیچ ها با عملکردهای صنعتی و عمر طولانی و سیستم های کد نویسی با ضریب ایمنی و نفوذ ناپذیری زیاد که فقط با گیرنده منحصر به فرد خود، کار می کند. این سیستم ها طوری طراحی شده اند که با حداقل مصرف انرژی هم در داخل گیرنده و هم در داخل فرستنده کار کنند و هم چنین طولانی ترین زمان مصرف باتری در فرستنده.

 سیستم های رادیو کنترل در باند فرکانسی مجاز، در داخل کشور ایران 433 مگاهرتز با مجوز از سازمان مخابرات فعالیت می کند. شما می توانید یک دستگاه سیستم کنترل از راه دور جرثقیل با شرایط کاری خودتان با طراحی و تعداد کلیدها و سکتورها و نوع عملکرد دقیقا مطابق با نیاز و عملکرد جرثقیل شما. این سیستم ها می تواند دارای صفحه نمایش جهت نمایش عملکردهای دستگاه و نشانگر باتری و غیره باشند.

سیستم های ریموت کنترل ضد انفجار شما می تواند بسته به نیاز از سیستم های پوش باتون (کلیدی) یا جوی استیک که اهرم چهار جهته و یا دو جهته در سرعت های مختلف را در اختیار کاربر قرار می دهد انتخاب شود. این سیستم ها می تواند بصورت خروجی آنالوگ یا دیجیتال بسته به نیاز شما ارائه گردد.

سیستم های ضد انفجار دارای تاییده ATEX & IECEX  می باشد و در محیط های ضد انفجاریZoen1, Zone2,Zone21 ارائه می شوند.

 

Tesla Crane

 

شرکت جرثقیل تسلا ارائه دهنده انواع ریموت کنترل های ضد انفجاری در مناطق ضد انفجاری انفجاریZoen1, Zone2 آماده همکاری با صنایع مختلفی می باشد. لطفا جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان فنی ما تماس حاصل فرمایید.

 

Tesla Crane

 

 

 


ارتباط با ما